Bekijk hier alle B-Stock producten op onze B-Stock website.

8 producten

Van hoog naar laag sorteren
  1. Novastar CVT4K-S
    Novastar CVT4K-S
    Fiber Converter voor MCTRL4K
    Productcode: 101653
    • 16 x ethernetoutput
    • 4 x SFP-glasvezelinput
    • Redundante voeding
    R.R.P. €  3.779,-
    Subtotaal ex. btw
  2. Novastar CVT 310
    Novastar CVT 310
    Fiberconvertor
    Productcode: 101640
    • Glasvezelomvormer voor overbruggen van grote afstanden tussen processor en ledschermen
    • Maximale transmissieafstand 300 meter.
    • Plug en play, geen stuurprogramma's nodig
    R.R.P. €  239,-
    Subtotaal ex. btw
  3. Novastar CVT 320
    Novastar CVT 320
    Fiber convertor
    Productcode: 101641
    • Vezelconvertor om grote afstanden tussen processor en LED-schermen te overbruggen
    • Zendafstand tot 15KM.
    • Plug and play, geen driver nodig
    R.R.P. €  285,-
    Subtotaal ex. btw
  4. Novastar SFP Module
    Novastar SFP Module
    SFP Fiber Optic Module
    Productcode: 101623
    • LC-connector
    • Overdracht tot 10 km
    • Ondersteunt snelheden van 9,95 tot 11,3 Gb/s
    R.R.P. €  235,-
    Subtotaal ex. btw
  5. DMT Drum of 100m with 2 fiber Singlemode 9/125 cable
    DMT Drum of 100m with 2 fiber Singlemode 9/125 cable
    Glasvezelkabel
    Productcode: 102050
    • 2x glasvezel single mode 9/125 kabel
    • IP 67 classificatie
    • Robuust push-pull-koppelingsmechanisme
    R.R.P. €  1.515,-
    Subtotaal ex. btw
  6. DMT Break-out cable 2m, Q-ODC2-F to 2x LC simplex
    DMT Break-out cable 2m, Q-ODC2-F to 2x LC simplex
    Glasvezelkabel
    Productcode: 102051
    • Break-out kabel Q-ODC2-F tot 2x LC simplex
    • 1x Q-ODC2-F connector met robuust push-pull koppelingsmechanisme
    • 2x LC-connector
    R.R.P. €  309,-
    Subtotaal ex. btw
  7. DMT Q-ODC2-F socket with D-flange
    DMT Q-ODC2-F socket with D-flange
    Glasvezelkabel
    Productcode: 102053
    • Q-ODC2-F tot 2x LC connector
    • Q-ODC2-F gemonteerd in D-flens
    • Q-ODC2-F Robuust push-pull koppelingsmechanisme
    R.R.P. €  245,-
    Subtotaal ex. btw
  8. DMT Extension cable 1m with 2x Q-ODC2-F
    DMT Extension cable 1m with 2x Q-ODC2-F
    Glasvezelkabel
    Productcode: 102052
    • Verlengkabel met 2x Q-ODC2-F om optische vezels te verlengen (bestelcode: 102050)
    • 2x glasvezel single mode 9/125 kabel
    • IP 67 classificatie
    R.R.P. €  355,-
    Subtotaal ex. btw

8 producten

Van hoog naar laag sorteren